(VIDEO) BARSA NADOMAK FINALA KUPA: Bravure Suareza i Mesija za pobedu nad Atletikom u Madridu

Revanš u utorak

Fudbaleri Barselone pobedili su Atletiko u Madridu 2:1 (2:0) u prvoj utakmici polufinala španskog Kupa kralja.

Branilac trofeja je do trijumfa na "Visente Kalderonu" došao zahvaljujući bravurama Luisa Suareza i Lionela Mesija.

Urugvajac je već u sedmom minutu posle solo akcije matirao golmana Moju, dok je Argentinac u 33. šutirao kao iz topa sa 18 metara, a lopta se od stative odbila u mrežu.

Gosti su bili mnogo bolji rival u prvom poluvremenu, ali u nastavku se domaćin trgao i mogao je čak i do izjednačenja.

Antoan Grizman je u 59. minutu prepolovio "minus" Atletika, koji je u finišu imao nekoliko prilika, ali ih nije iskoristio, pa je Barselona iz Madrida ponela veliki kapital pred revanš na "Nou Kampu" u utorak 7. februara.

All Goals & Highlights HD - Atletico Madrid 1-2... by arcturusmedia33