(VIDEO) LUDNICA U BOLONJI: Dva het-trika, dva crvena, promašen penal i 8 golova u pobedi Napolija

Ovo svet još nije video

Fudbaleri Napolija pobedili su u gostima ekipu Bolonje 7:1 u meču 23. kola italijanske Serije A.

Napoli je poveo golom Hamšika u 4. minutu, a na 2:0 povisio je Insinje samo dva minuta kasnije. Domaći u 26. minutu nisu iskoristili penal, pošto je Destro bio neprecizan. Napoli je u 26. minutu ostao sa igračem manje pošto je isključen Kaljehon.Od 32. minuta i Napoli je igrao sa fudbalerom manje zbog isključenja Masine. Samo minut kasnije, Mertens je povisio vođstvo Napolija na 3:0. Torosidis je u 36. minutu smanjio na 3:1, a Mertens je u 43. povisio na 4:1. Ovim rezultatom je završeno prvo poluvreme. Napoli je u drugom poluvremenu postigao još tri gola i to preko Hamšika u 70. i 73. i Mertensa u 90. minutu.