Najnovije vesti

(VIDEO) JUNAJTED IZBIO NA PETO MESTO: Vest Hem ispustio pobedu, Everton remizirao

Čekaju se Liverpul i Totenhem

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su na svom terenu Votford sa 2:0, u 25. kolu Premijer lige, i tako makar privremeno došli na peto mesto tabele.

Junajted je slavio golovima Huana Mate u 32. i Antonija Marsijal u 60. Junajted je sada na petom mestu, poslednjem koje vodi u evropska takmičenja, sa bodom manje od Mančester sitija i bodom više od Liverpula, koji imaju po meč manje.

Stouk je na svom terenu pobedio Kristal Palas sa 1:0. Za selekciju gostiju debitovao je srpski internacionalac Luka Milivojević i odigrao je svih 90 minuta. Palas je pretposlednji sa 19 bodova, koliko ima i "fenjeraš" Sanderlend, koji je kod kuće danas izgubio od Sautemptona 4:0.

Sautemptonu je to bila prva pobeda posle dva poraza, a asistent kod drugog gola bio je srpski reprezentativac Dušan Tadić.

Everton je u prošlom kolu postigao šest golova, ali je odigrao bez golova sa Midlsbrom u gostima i tako je propustio priliku da uhvati priključak za ekipama iz prvih šest na tabeli. "Karamele" sada imaju pet bodova manje od gradskog rivala Liverpula.

Vest Hem je kod kuće odigrao 2:2 sa Vest Bromvičem. "Čekićari" su gubili 0:1, pa preokrenuli na 2:1, da bi VBA u petom minutu nadoknade izjednačio i osvojio bod. Stanje na tabeli se tako nije promenilo. VBA je osmi sa 37 bodova, pet više od svog današnjeg protivnika.