(VIDEO) NEMCI OPET LJUTI NA SRBE: Mažić dosudio penal za Arsenal, fudbaleri Bajerna ga opkolili

Težak posao za našeg sudiju u Minhenu

Srpski sudija Milorad Mažić imao je izuzetno težak posao u prvom poluvremenu utakmice Lige šampiona između Bajerna i Arsanala u Minhenu.

Mažić je u 29. minutu dosudio penal za Arsenal posle čega su fudbaleri Bajerna oštro protestovali.

Levandovski je želeo da ispuca loptu iz svog kaznenog prostora, ali je šutnuo Košćelnog, pa je Srbin pokazao na "belu tačku".

Aleksis Sančez je izveo penal, Nojer je odbranio, ali je Čileanac je u nastavku akcije ipak uspeo da izjednači na 1:1.

Nedugo zatim, u šesneastercu engleskog tima Beljerina je lopta pogodila u ruku, ali Mažić nije dosudio najstrožu kaznu za domaćina, procenivši da Španac nije to učinio namerno. I ponovo su se Nemci bunili...