(VIDEO) DRAMA U MADRIDU Ronaldo spasao Real poraza protiv Las Palmasa, ali Barsa preuzela prvo mesto

Spektakl na Santjago Bernabeuu

Fudbaleri Real Madrida i Las Palmasa igrali su nerešeno 3:3 (1:1) u utakmici 25. kola španske La Lige.

Real je do 86. minutu gubio 1:3 i imao igrača manje, a onda je Kristijano Ronaldo sa dva gola spasao "kraljeve" poraza.

Ipak, Barselona je posle današnje pobede nad Sportingom prezuela prvo mesto sa 57 bodova, jednim više od Reala, koji ima i meč manje (sa Seltom).

Meč na "Santjago Bernabeuu" je bio spektakularan. To je najavio Isko golom već u 8. minutu, kao i Tanausu, koji je gostima doneo izjednačenje samo dva minuta kasnije.

Ludnica je usledila u drugom poluvremenu. U 47. minutu domaćin je ostao bez isključenog Bejla, što je Las Palmas iskoristio da stekne dva gola prednosti. U 56. minutu Ramos je skrivio penal, a sigurna realizator bio je Viera. Tri minuta kasnije i Boateng se upisao u strelce posle kontre - 1:3.

Mučili su se "kraljevi" do 86. minutu kada je Rondalo s bele tačke smanjio na 2:3, a najbolji fudbaler sveta je u 89. minutu postavio konačnih 3:3.

All Goals Highlights HD Real Madrid 3 -3 Las... by LiveGoalsTV

Cristiano Ronaldo Goal HD - Real Madrid 2-3 Las... by Livee1Goals

Second Goal Ronaldo (3:3) Real Madrid... by ylberenexhipi