(VIDEO) SUMNJIVI PENALI NA NOU KAMPU: Procenite da li je sudija oštetio PSŽ i pogurao Barsu

Nemac dosudio 2 jedanaesterca

Fudbaleri Barselone su večeras od šest golova protiv Pari Sen Žermena dva dali iz penala.

Sudija iz Nemačke Deniz Ajtekin je prvi put na belu tačku pokazao u 48. minutu i to tek posle konsultacije s pomoćnikom. Tada se fudbaler PSŽ-a Munije sapleo i pao i pritom zakačio Nejmara. Pad Brazilca u kaznenom prostoru Ajtekin je okarakterisao kao prekršaj za najstrožu kaznu, koju je Lionel Mesi pretvorio u 3:0.

Nemački sudija je drugi put dosudio jedanaesterac za Barselonu u 90. minutu, smatrajući da je start Markinjosa nad Luisom Suarezom bio prekršaj. Barsa je promenila izvođača penala, ali i Nejmar je bio siguran za 5:1.

Na kraju, golom Serđa Roberta u 95. minutu Barselona se plasirala u četvrtfinale Lige šampiona.

Pogledajte situacije kod dosuđenih penala i procenite da li je sudija Ajtekin bio u pravu.