SRBI BEZ UČINKA: Bane na klupi dok Zenit gubi!

Širom Evrope

Kapiten Srbije igrao samo poslednjih 20 minuta utakmice s Amkarom, a taj meč klub iz Sankt Peterburga izgubio je sa 1:0

Selektor Srbije Slavoljub Muslin mogao bi da bude zabrinut zbog forme svojih igrača pred meč sa Gruzijom 24. marta, u kvalifikacijama za Svetsko prvenstvo u Rusiji sledeće godine.Većina fudbalera koja se nalaze na novom spisku reprezentativaca nisu imala značajnije uloge u svojim ekipama širom Evrope minulog vikenda. Muslin je za meč sa Gruzijom pozvao tri nova igrača - Uroša Spajića, Uroša Đurđevića i Mijata Gajčinovića. Đurđević se jedini golom zahvalio selektoru na pozivu i tako nastavio blistave partije u dresu Partizana.Kapiten „orlova“ Branislav Ivanović igrao je poslednjih 20 minuta u porazu Zenita, dok se napadač Njukasla Aleksandar Mitrović i dalje nalazi na klupi kod menadžera Rafe Beniteza.