(VIDEO) POMRAČENJE SVESTI HRVATA: Pogledajte kako je Brozović upropastio Inter protiv Sampdorije

U 85. minutu

Fudbaleri Sampdorije kao gosti u Milanu savladali su Inter 2:1 posle preokreta u drugom poluvremenu.

Domaćin je poveo preko D'Ambrozija u 35. minutu, izjednačio je Šik u 50, a u jeku napada Intera, do pobedonosnog gola došla je Sampdorija.

Igrao je 85. minut, Šik je izveo slobodan udarac, a Hrvat iz Intera Marcelo Brozović bez ikakve potrebe ispružio je ruku i zaustavio let lopte. Sudija Seli je bio dobro postavljen i bez dvoumljenja pokazao je na belu tačku. Pobedu Sampdoriji iz penala doneo je Kvaljarela.

Posle 30. kola Serije A, Inter je šesti sa 55 bodova, dok Sampdorija sa 44 boda zauzima deveto mesto.

Fabio Quagliarella penalty Goal HD - Inter 1-2... by FootballLiveGoals