Real sa Nišave gazi redom

(KURIR TV) LUDNICA U SVLAČIONICI RADNIČKOG: Pogledajte kako su Nišlije proslavile pobedu u Kruševcu

Fudbaleri Radničkog iz Niša pobedili su večeras u Kruševcu Napredak sa 2:0 u 34. kolu Super lige Srbije.

Nišlije su na gostovanju u Kruševcu nastavili seriju pobeda u plej-ofu Super lige, upisavši treći uzastopni trijumf i potvrdili da se nalaze u fantastičnoj formi koja bi mogla da im donese izlazak u Evropu posle punih 35 godina.

Velike zasluge idu na račun Ivice Tončeva, predsednika kluba sa trenutno zamrznutom funkcijom, koji je preporodio čuveni "Real sa Nišave".

Radnički je do prednosti stigao u 45. minutu pogotkom Rjota Nome, da bi Nemanja Kojić u 55. povisio na 2:0.

Napredak u nastavku susreta nije uspeo da dođe do gola, iako je Radnički od 82. minuta imao igrača manje na terenu nakon što je Radoš Bulatović dobio drugi žuti karton, pa je tako tim iz Kruševca upisao treći uzastopni poraz.

Radnički je peti na tabeli Super lige sa 31 bodom, dok je Napredak šesti sa 26.