(VIDEO) GOL MILIVOJEVIĆA: Bivši igrač Zvezde poslao nekadašnjeg saigrača u Čempionšip

Premijer liga

Fudbaleri Kristal Palasa demolirali su Hal sa 4:0 u Premijer ligi u pretposlednjem kolu, čime su ih poslali u Čempionšip.

Hal nije imao nikakvu šansu protiv naoštrenog Palasa, koji je rešio da se iskupi za tri poraza u nizu. Sve je počelo golom Zahe u 3. minutu, Benteke je zatim zatresao mrežu, a Luka Milivojević je opravdao poverenje za najstrože kazne.

Odlično je izveo penal u 85. minutu, a sudbinu Hala zapečatio je Van Anholt pred početak nadoknade.

Ceo meč za Hal odigrao je Milivojevićev bivši saigrač iz Crvene zvezde, Brazilac Evandro, a pozajmljeni ofanzivac Liverpula Lazar Marković nije konkurisao za sastav zbog povrede.