(VIDEO) BUGARIN ZAPALIO DRUŠTVENE MREŽE: Šou bivšeg igrača Partizana. Bandalovski popio pivo usred meča

Svet ovo još nije video

Fudbaler bugarske Vereje Ivan Bandalovski postao je hit na društvenim mrežama, pošto je u finalu plej-ofa Bugarske za plasman u Ligu Evrope protiv Levskog popio pivo na utakmici.

Bivši igrač Partizana je napravio šou na terenu zbog čega o njemu pišu svi svetski mediji. Bandalovski je u 28. minutu utakmice uzeo limenku piva sa terena koju je bacio neko od navijača. Fudbaler Vereje je potom popio pivo, bacio limenku i nastavio meč.

Utakmica je u regularnom delu završena 1:1, pošto je Bandalovski u 93. minutu uspeo da donese izjednačenje svom timu. Pošto u produžecima nije bilo golova, pristupilo se izvođenju penala.

Levski je na kraju došao do ukupne pobede od 10:9 i to posle 11 serija penala. Penal je izveo i Bandalovski i bio je precizan za svoj tim. Međutim, odlučujući penal za Vereju nije iskoristio Kolev u 11. seriji.

Levski je ovim trijumfom izborio kvalifikacije za Ligu Evrope.

KURIR SPORT UŽIVO: Koji se igrači ovog leta vraćaju u Zvezdu iz Evrope?