ZVEZDIN RIVAL U LOŠEM RASPOLOŽENJU: Sparta šokirana u 88. minutu pred revanš sa crveno-belima

PLAVŠIĆ POGODIO STATIVU

Fudbaleri Sparte kiksnuli su na startu prvenstva Češke, jer su kao domaćini osvojili samo bod protiv Bohemijansa 1:1 (1:0).

Sparta je povela u 16. minutu golom iskusnog Lafate iz penala, a konačan rezultat postavio je Šmid u 88. za domaćih navijača i igrača.

U međuvremenu, Sparta je mogla da reši pitanje pobednika, ali je, između ostalog, Plavšić pogodio stativu.

Trener Sparte Andrea Stramaćoni napravio je četiri izmene u timu u odnosu na meč sa Zvezdom u Beogradu, dok je šef struke crveno-belih Vladan Milojević u pobedi nad Radom izveo sastav sa čak sedam izmena.

Česi, dakle, dočekuju revanš sa Zvezdom u četvrtak u lošem raspoloženju.