icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Espreso.rs

Adria media

(VIDEO) TRI GOLA DIBALE: Juventus posle preokreta pobedio Đenovu

Serija A

Fudbaleri Juventusa pobedili su  na gostujućem terenu posle preokreta Đenovu sa 4:2, u utakmici drugog kola italijanskog prvenstva i ostvarili drugu pobedu.

Đenova je povela već u prvom minutu autogolom Miralema Pjanića, posle šuta Gorana Pandeva, a vođstvo je šest minuta kasnije, udvostručio Andrej Galabinov iz jedanaesterca, koji je dosudjen posle pregledanog snimka. Prethodno Danijele Rugani je oborio Galabinova.

Šampion Italije smanjio je u 14. minutu golom Paola Dibale, a isti igrač izjednačio je u četvrtom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena iz penala, koji je dosudjen ponovo posle pregledanog snimka, pošto je fudbaler Đenove Darko Lazović igrao rukom u šesnaestercu.

Vođstvo Juventusu doneo je Huan Kuadrado u 62. minutu, posle dodavanja Marija Mandžukića, a pobedu crno-belima potvrdio je Dibala u drugom minutu nadoknade vremena,na asistenciju Gonzala Iguaina.

Juventus je osvojio šest bodova iz prve dve prvenstvene utakmice, a Đenova ima jedan bod.

Kurir sport / Beta, Foto: AP

KURIR SPORT UŽIVO: Žreb za Ligu Evropa. Ove dve utakmice će obeležiti kvalifikacije.

NOVO! Od sada možete da komentarišete i na Kurir Viberu!
Pridružite nam se, podelite svoje mišljenje!