(VIDEO) TRI GOLA DIBALE: Juventus posle preokreta pobedio Đenovu

Serija A

Fudbaleri Juventusa pobedili su na gostujućem terenu posle preokreta Đenovu sa 4:2, u utakmici drugog kola italijanskog prvenstva i ostvarili drugu pobedu.

Đenova je povela već u prvom minutu autogolom Miralema Pjanića, posle šuta Gorana Pandeva, a vođstvo je šest minuta kasnije, udvostručio Andrej Galabinov iz jedanaesterca, koji je dosudjen posle pregledanog snimka. Prethodno Danijele Rugani je oborio Galabinova.

Šampion Italije smanjio je u 14. minutu golom Paola Dibale, a isti igrač izjednačio je u četvrtom minutu nadoknade vremena prvog poluvremena iz penala, koji je dosudjen ponovo posle pregledanog snimka, pošto je fudbaler Đenove Darko Lazović igrao rukom u šesnaestercu.

Vođstvo Juventusu doneo je Huan Kuadrado u 62. minutu, posle dodavanja Marija Mandžukića, a pobedu crno-belima potvrdio je Dibala u drugom minutu nadoknade vremena,na asistenciju Gonzala Iguaina.

Juventus je osvojio šest bodova iz prve dve prvenstvene utakmice, a Đenova ima jedan bod.

Kurir sport / Beta, Foto: AP

KURIR SPORT UŽIVO: Žreb za Ligu Evropa. Ove dve utakmice će obeležiti kvalifikacije.