(VIDEO) VUKOVI UJELI ŠAMPIONA: Šok u Minhenu! Bajern vodio 2:0, Volfsburg odneo bod

SENZACIJA NA ALIJANC ARENI

Fudbaleri Bajern Minhena i Volfsburga igrali su večeras nerešeno 2:2 u prvoj utakmici šestog kola nemačke Bundeslige.

Bavarci su posle prvih 45 minuta imali dva gola prednosti, ali Volfsburg u drugom delu uspeo da dođe do izjednačenja na stadionu Alijanc arena.

Bajern je poveo u 33. minutu golom Roberta Levandovskog iz jedanaesterca, da bi Arjen Roben u 42. povisio na 2:0.

Posle prvih 45 minuta delovalo je da će Bajern rutinski doći do trijumfa, ali je Volfsburg ipak uspeo da izbegne poraz i prekine niz Bavaraca od šest uzastopnih pobeda u međusobnim duelima.

"Vukovi" su zaostatak smanjili preko Maksimilijana Arnolda u 56. minutu, da bi Danijel Didavi u 83. doneo izjednačenje.

Bajern posle šest utakmica ima 13 bodova, koliko i prvoplasirana Borusija Dortmund sa utakmicom manje, dok je Volfsburg 11. sa šest.

(Beta, Foto: Reuters)

KURIR SPORT UŽIVO: Senzacionalno! Evo kako je Haradinaj, pokopao FK Partizan!