ĐAVOLI GAZE! Junajted ubedljiv protiv Kristal Palasa, Matić igrao svih 90 minuta

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Mančester junateda pobedili su Kristal Palas na svom stadionu sa 4:0, u sedmom kolu Premijer lige.

Dva gola je dao Maruan Felaini, a po jedan Huan Mata i Romelu Lukaku. Srpski fudbaler Nemanja Matić igrao je celu utakmicu za Junajted.

Junajted je prvi na tabeli sa 19 bodova, tri više od gradskog rivala Mančester sitija, uz utakmicu više.

Palas, za koji je celu utakmicu igrao Luka Milivojević, poslednji je na tabeli bez učinka, ali i bez datog gola, uz 17 primljenih.

Vest Hem je kod kuće pobedio Svonsi sa 1:0.

Vest Bromvič i Votford su igrali 2:2, dok je utakmica izmedju Bornmuta i Lestera završena bez golova.

kurir.rs / Beta

KURIR SPORT UŽIVO: Evo zašto su Zvezda i Partizan nestali sa terena u drugom poluvremenu