(VIDEO) UBICA VEČITIH STOJI NA PUTU SRBIJE KA RUSIJI: Crvena zvezda i Partizan ne pamte po dobrom Vladimira Vajsa!

Poslednja prepreka ka Mundijalu

Fudbaleri Srbije večeras od 20.45 igraju presudnu utakmicu za plasman na Svetsko prvenstvo u Rusiji 2018. godine.

Rival "Orlovima" na stadionu "Rajko Mitić" je selekcija Gruzije, koja je odavno izgubila sve šanse za plasman pa će igrati rasterećeno na ovom meču.

Fudbalskom reprezentacijom Gruzije komanduje slovački stručnjak Vladimir Vajs, koji je ostao u ružnom sećanju Partizanu i Crvenoj zvezdi.

Slovak u četiri utakmice protiv večitih rivala nije doživeo nijedan poraz!

Sedeo je na klupi Artmedije iz Bratislave koja je izbacila Partizan u poslednjem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona. U obe utakmice je bilo 0:0, a slovački tim je posle penala u revanšu u Beogradu izborio plasman u grupnu fazu.

Vajs je bio koban i po crveno-bele pošto je kao trener Kairata iz Kazahstana slavio dva puta - 2:0 u Kazahstanu i 2:1 na stadionu gde će večeras voditi reprezentaciju Gruzije.

Ipak, Vajs nije nepobediv, a to su pokazali "Orlovi" u prvoj utakmici kvalifikacija za Mundijal 2018. Srbija je u Tbilisiju slavila sa 3:1 golovima Tadića u 45., Mitrovića u 64. i Gaćinovića u 86. minutu. Gruzija je povela u 6. minutu golom Kačarave.

KURIR SPORT UŽIVO: Beograđani, večeras ne smete da se obrukate