(VIDEO) SAUTEMPTON KONAČNO SLAVIO: Tadić najavio pobedu nad Evertonom, Arsenal do bodova iz penala u 92. minutu

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Sautemptona pobedili su danas na svom terenu Evrton sa 4:1, u utakmici 13. kola Premijerl lige i prekinuli niz od tri utakmice bez pobede.

Sautempton je poveo u 18. minutu golom srpskog fudbalera Dušana Tadića, a izjednačio je Gilfi Sigurdson u 45. minutu. Posle toga dva gola postigao je Čarli Ostin, u 52. i 58. minutu, a konačan rezultat postavio je Stiven Dejvis u 87. minutu.

Sautempton posle četvrte pobede u prvenstvu zauzima 10. mesto na tabeli sa 16 bodova, a Everton, koji je pretrpeo sedmi poraz, zauzima 16. mesto sa 12 bodova i nalazi se na dva boda od zone ispadanja.

Arsenal je kao gost pobedio Barnli sa 1:0 golom Aleksisa Sančesa iz penala u drugom minutu nadoknade vremena.

Arsenal je ostvario drugu uzastopnu pobedu i zauzima četvrto mesto na tabeli sa 25 bodova, a Barnli je sedmi sa 22 boda.