PODELA BODOVA U ŠAPCU: Mačva i Voždovac odigrali nerešeno, Stolica podneo ostavku

SUPERLIGA SRBIJE

Fudbaleri Mačve i Voždovca odigrali su u Šapcu nerešeno 1:1 u utakmici 22. kola Super lige Srbije.

Voždovac je prvi deo sezone u domaćem šampionatu završio na šestom mestu sa 36 bodova, dok je Mačva na 11. poziciji sa 24.

Dejan Georgijević je doveo Voždovac u vođstvo u 31. minutu golom iz penala, a izjednačenje i bod Mačvi Nenad Gavrić tri minuta kasnije.

Voždovac je prvi deo sezone na šestom mestu na tabeli domaćeg šampionata sa 36 osvojenih bodova.

Takmičenje u Super ligi nastavlja se 17. februara.

Ilija Stolica podneo ostavku Trener fudbalera Voždovca Ilija Stolica podneo je ostavku posle utakmice protiv Mačve u Šapcu. Stolica je odluku da napušta klupu Voždovca saopštio na konferenciji za novinare posle meča u Šapcu.