(VIDEO) SVEMOGUĆI SRBIN MOŽE SVE SAM: Pogledajte kako je Sergej Milinković-Savić izbombardovao Atalantu

DVA GOLA ZA OSAM MINUTA

Srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić postigao je dva gola u prvom poluvremenu meča sa Atalantom u Bergamu i svoj Lacio od 0:2 doveo do 2:2!

Atalanta je žestoko otvorila meč 17. kola Serije A i posle 22 minuta imala ubedljivu prednost - 2:0 (Kaldara 19. i Iličić 22).

Međutim, Milinković-Savić je bombama u 27. i 35. minutu doveo Lacio do izjednačenja.

Domaćin je ponovo poveo golom Iličića iz penala u 50. minutu, a da plen bude podeljen pobrinuo se Alberto pogotkom u 79. minutu za konačnih 3:3.

Lacio je peti na tabeli sa 33 boda, a Atalanta sedma sa 24.