(VIDEO) VANJINA RAMPA ZA DŽEKA: Odbrana Milinković-Savića zadivila svet! Bosanski fudbaler je za njega bio lak plen

KAKVA ODBRANA

Spektakularna odbrana srpskog fudbalera Vanje Milinković-Savića bosanskom reprezentativcu Edinu Džeku zadivila je svet.

Fudbaleri Torina plasirali su se u četvrtfinale Kupa Italije, pošto su u gostima pobedili Romu sa 2:1.

Torino će u borbi za polufinale igrati protiv pobednika osmine finala u kom se sastaju Juventus i Đenova. Taj meč je na programu kasnije večeras.

Golove za ekipu Siniše Mihajlovića postigli su Lorenco de Silvestri u 39. i Simone Edera u 73. minutu, dok je strelac jedinog gola za Romu bio Patrik Šik u 85.

Srpski golman Vanja Milinković-Savić odlično je branio tokom celog meča, a posebno se istakao u 76. minutu kada je odbranio penal Edinu Džeku.

U četvrfinale Kupa Italije ranije danas se plasirala i Atalanta, koja je sa 2:1 pobedila Sasuolo. Protivnik Atalante u četvrfinalu biće Napoli.

Sjajnu Vanjinu odbranu pozdravio je njegov brat Sergej Milinković-Savić. Evo šta je fudbaler Lacija postavio na "Instagram".