(VIDEO) NEKADAŠNJI AS PARTIZANA PONOVO BOMBARDUJE: Pogledajte golčinu Miloša Jojića! Skinuo je paučinu

MAJSTORIJA SRBINA

Srpski fudbaler Miloš Jojić postigao je golčinu za Keln protiv Augsburga u utakmici 20. kola Bundeslige.

Jojić je u 40. minutu doveo "jarčeve" u vođstvo od 1:0 sjajnim pogotkom iz slobodnog udarca sa oko 25 metara iskosa sa leve strane.

Bivši bombarder Partizana poslao je loptu preko "živog zida" i smestio je u rašlje!

Taj gol, međutim, nije bio dovoljan za pobedu Kelna, jer je Francusko Kajubi izjednačio u 77. minutu, postavio konačan rezultat i doneo Augsburgu bod - 1:1.

Keln je ostao poslednji na tabeli sa 13 bodova, Augsburg je na osmom mestu sa 28.