(VIDEO) MA, OVO NIJE MOGUĆE! Ovakvu bombu od pogotka još niste videli! Ni golman nije očekivao topovski udarac

KAKAV GOL

Fudbaleri Real Sosijedada pobedili su na svom terenu Deportivo iz La Korunje sa ubedljivih 5:0 u prvoj utakmici 22. kola španske Primere.

Sosijedad je posle sedme pobede od početka sezone na 14. mestu na tabeli sa 26 bodova, dok je Deportivo na 18. poziciji sa 17.

Golove za pobednički tim postigli su Vilijan Žoze u 32, Asier Iljaramendi u 62. i 89. minutu, Serhio Kanales u 75. i Aric Elustondo 82. minutu.

Verovatno niko nije slutio da će u drugom poluvremenu videti takvu goleadu i petardu u mreži Deportiva, ali nju je u drugom poluvremenu pokrenuo Iljaramendi, koji je postigao fenomenalan gol iz slobodnog udarca sa više od 3o metara udaljenosti.

Golman nije očekivao takvu bombu i lopta je završila iza njegovih leđa u mreži.

Sosijedad u narednom kolu gostuje Real Madridu, dok Deportivo dočekuje Betis.