(VIDEO) SEDMI GOL SRBINA U SEZONI: Milivojević strelac u porazu Kristal Palasa

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Evertona pobedili su danas na svom terenu Kristal palas sa 3:1 u utakmici 27. kola Premijer lige.

Eveton je upisao devetu pobedu od početka šampionata i sada je deveti na tabeli sa 34 boda, dok je Kristal palas na 14. poziciji sa 27.

Golove za Everton na današnjem meču su postigli Gilfi Sigurdson u 46. minutu, Omar Nijase pet minuta kasnije i Tom Dejvis u 75. Utešni pogodak za gostujući tim postigao je srpski fudbaler Luka Milivojević u 83. minutu iz penala.

To je srpskom reprezentativcu sedmi gol u sezoni.

Everton u narednom kolu gostuje Votfordu, dok Kristal palas dočekuje Totenhem.

Fudbaleri Svonsija slavili su na svom terenu protiv Barnlija 1:0. Jedini gol na meču postigao je Ki Sung Jong u 81. minutu.

Barnli je sedmi na tabeli sa 36 osvojenih bodova, dok je Svonsi sada 15. sa 27 bodova.

Fudbaleri Stouka i Brajtona odigrali su nerešeno 1:1. Stouk je imao veliku šansu da osvoji sva tri boda, ali Čarls Adam u 90. minutu nije iskoristio jedanaesterac.

Vest Hem na svom terenu bio bolji od Votforda sa 2:0 golovima Ćićarita i Marka Arnautovića.

Ranije danas, Totenhem je sa 1:0 slavio protiv Arsenala.

(Beta, Foto: Reuters)

KURIR SPORT: Da li su Olimpijske igre sportski ili politički događaj?