(VIDEO) HET-TRIK RONALDA: Spektakl u Madridu, petarda Kralja protiv Real Sosijedada

PRIMERA

Fudbaleri Real Madrida pobedili su večeras na svom terenu ekipu Real Sosijedada sa ubedljivih 5:2 u utakmici 23. kola španske Primere.

Real je pitanje pobednika na večerašnjem meču rešio posle 37. minuta igre.

Lukas je u prvom minutu pogodio za vodjstvo "kraljevskog kluba", potom je u 27. minutu precizan bio Kristijano Ronaldo, Toni Kros je zatresao mrežu gostujuće ekipe u 34, da bi Ronaldo svojim drugim pogotkom tri minuta kasnije praktično stavio tačku na utakmicu.

Sosijedad je u 74. minutu preko Bautiste smanjio na 4:1, Ronaldo je u 81. minutu postigao svoj treći gol na meču, a konačan rezultat postavio je Asier Iljaramendi u 83. minutu.

Real je sada treći na tabeli sa 42 boda, dok je Sosijedad na 14. mestu sa 26.

Fudbaleri Reala u narednom kolu gostuju Betisu, a Sosijedad dočekuje Levante.

Eibar je ranije danas pobedio Leganes u gostima sa 1:0. Strelac jedinog gola bio je Ivan Ramis u 94. minutu.

(Beta, Foto: Reuters)