(VIDEO) OPŠTA TUČA FUDBALERA NA VELIKOM TURSKOM DERBIJU: Pogledajte haos na terenu na meču Bešiktaš - Fener! Vatru zapalio Kvarežma, i Tošić bio ratoboran

UZAVRELE STRASTI U ISTANBULU

Početkom drugog poluvremena prvog meča polufinala turskog Kupa između Bešiktaša i Fenerbahčea došlo je do opšte tuče igrača na terenu.

Portugalac iz Bešiktaša Kvarežma udario je po licu Brazilca iz Fenera Souzu, posle koškanja njih dvojice.

Souza je pao kao pokošen, a sudija Ajdinus je Kvarežmi pokazao crveni karton. Tada je Portugalac "poludeo" i jurio je ka protivničkim igračima da se obračuna s njima.

To je zapalilo vatru, pa su u epicentar "doleteli" gotovo svi igrači obe ekipe...

Nastao je totalni haos, sevale su pesnice...

Među akterima sukoba našao se i srpski fudbaler iz Bešiktaša Duško Tošić.

Do tog trenutka Fenerbahče je imao igrača manje, jer je u 44. minutu isključen Portuk, ali je uprkos tome u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena uspeo da povede 2:1.

Utakmica je završena rezultatom 2:2, a pokazan je i treći crveni karton. Posle Potuka i Kvarežme, isključen je i golman Fenerbahčea Demirel u 77. minutu.

Pet minuta kasnije Taliska je postavio konačnih 2:2.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Printscreen)

(VIDEO) DA LI JE OVO NAJGLUPLJI ILI NAJŽEDNIJI GOLMAN NA SVETU?!