(VIDEO) NAPOLITANCI POLAKO POSUSTAJU: Sasuolo otkinuo bod Napoliju na svom terenu

za juventus

Fudbaleri Sasuola i Napolija odigrali su danas nerešeno 1:1 u utakmici 30. kola italijanske Serije A.

Napoli je i dalje drugi na tabeli, ima 74 boda, odnosno bod manje od prvoplasiranog Juventusa koji svoj meč 30. kola igra kasnije večeras dočekuje Milano i u slučaju pobede imaće šansu da ponovo "pobegne" ekipi Maurisija Sarija.

Sasuolo je na 16. poziciji sa 28 osvojenih bodova.

Napoli je bio daleko bolji rival na današnjem meču, propustila je brojne izgledne prilike, ali se Sasuolo dobro branio i na kraju i odbranio.

Mateo Politano je doveo Sasuolo u vodjstvo u 22. minutu i domaća ekipa je tu prednost čuvala do 80. minuta kada je Rožerio pogodio svoju mrežu i doneo bod Napoliju.

Fudbaleri Napolija u narednom kolu dočekuju Kjevo, koji je danas slavio protiv Sampdorije sa 2:1.

Sampdorija je deveta sa 44 boda, dok je Kjevo na 15. mestu sa 28.