(VIDEO) HRVAT SPASAO ROSONERE: Milan iščupao bod protiv Sasuola

SERIJA A

Fudbaleri Milana odigrali su večeras na svom terenu nerešeno 1:1 protiv Sasuola, u utakmici 31. kola italijanskog prvenstva.

Sasuolo je poveo u 75. minutu golom Matea Politana, a bod "roso-nerima" doneo je Nikola Kalinić u 86. minutu.

Milan nema pobedu u poslednje tri utakmice i šesti je na tabeli sa 52 boda. Sasulo je četvrti put odigrao nerešeno u poslednjih pet utakmica i zauzima 14. mesto na tabeli sa 30 bodova.

Lacio je kao gost pobedio Udineze sa 2:1 i preuzeo treće mesto od velikog rivala Rome.

Udineze je poveo golom Kevina Lazanje u 13. minutu, a izjednačio je Ćiro Imobile u 27. Pobedu Laciju doneo je Luis Alberto u 37. minutu.

Lacio se popeo na treće mesto sa 60 bodova, koliko ima i Roma na četvrtom mestu. Udineze je pretrpeo 18. prvenstveni poraz i zauzima 13. mesto na tabeli sa 33 boda.