PODELA BODOVA U UTAKMICI ZA EVROPU: Milan sa penala u 90. minutu ispustio pobedu (VIDEO)

dva crvena

Fudbaleri Atalante i Milana odigrali su danas nerešeno 1:1 u utakmici 37. kola Serije A.

Milan je, kolo pre kraja šampionata, šesti na tabeli sa 61 bodom, dok je Atalanta sedma sa bodom manje.

Ekipa Milana povela je u 60. minutu golom Franka Kesija, a izjednačenje i bod Atalanti doneo je Andrea Masijelo u 91. minutu.

Oba tima su utakmicu završila sa po desetoricom igrača na terenu, pošto su isključeni Rafael Toloj u redovima Atalante i Rikardo Montolivo na drugoj strani.

Fudbaleri Milana u poslednjem kolu dočekuju Fiorentinu, dok Atalanta gostuje Kaljariju.