PRVI PORAZ KATALONACA U SEZONI: Levante petardom šokirao Barselonu! (VIDEO)

senzacija

Fudbaleri Levantea pobedili su večeras na svom terenu Barselonu sa 5:4, u 37. kolu španske Primere i tako sprečili šampiona Španije da sezonu završi bez poraza.

Barselona je poslednju utakmicu u Primeri izgubila u aprilu 2017. godine od Malage.

Domaća ekipa je sjajnom igrom stigla do prednosti od 5:1, Barselona je uspela da pridje na gol zaostatka i sve karte je u finišu meča bacila na napad, ali nije uspela da izbegne poraz.

Tri gola za pobedničku ekipu postigao je Emmanuel Boateng, u devetom, 30. i 49. minutu, a dva puta se u strelce upisao Enis Bardhi u 46. i 56. minutu.

Trostruki strelac za Barselonu bio je Kutinjo, u 38, 59. i 64. minutu, a u strelce se upisao i Luis Suares u 71. minutu.

Barselona je prva na tabeli sa 90 bodova, dok je Levante, posle pete uzastopne pobede, na 15. poziciji sa 46 osvojenih bodova.

Šampion Španije će u poslednjem kolu dočekati Real Sosijedad, dok Levante gostuje Selti.