NAMEŠTALJKA IZ BARIČA SVETSKI HIT: Igrači Jedinstva se sklanjali da Prva Isrka daje golove! (VIDEO)

PA DOKLE VIŠE

Ne namešta se samo u Superligi, već i u trećem rangu takmičenja.

Utakmica 27. kola Srpske lige "Beograd" između Prve Iskre iz Bariča i Jedinstva iz Surčina mogla bi da uđe u anale našeg fudbala!

Meč je završen kladioničarski rečeno - "iz dvojke u keca", pa još i "sedam plus" - 4:3 (0:3), a sudeći po video snimku golovi su padali kao kod Neleta Karajlića u serijalu Top lista nadrealista.

Snimak sumnjivog meča postao je hit na društvenim mrežama.

Jedinstvo je posle prvog poluvremena imalo ubedljivu prednost od 3:0 i u nastavku se očekivao krah domaćina, ali se nakon odmora na terenu sve drastično promenilo. Fudbaleri Prve Iskre počeli su da atakuju na gol gostiju koji su više nego smušeno branili svoju mrežu ili bolje rečeno - sklanjali su se protivniku.

Cela utakmica se pretvorila u komediju koja je na kraju dobila epilog u retko viđenom preokretu, a komesar ove lige Velibor Novović, iako je meč odigran još 16. maja, kaže da nije upoznat s dešavanjima.

- Sumnja uvek postoji, ali je treba dokazati. Pogledaću snimak i izveštaj delegata, pa ćemo videti - rekao je on.

Sekretar Prve Iskre Milan Ćuruvija smatra da utakmica nije nameštena i da se takve stvari dešavaju.

- Meni nije sumnjivo jer se na tom snimku ne vidi da smo u prvom poluvremenu promašlili čistu šansu. Takve svari se dešavaju u fudbalu, evo, poraženi smo u Sopotu sa 5:2, u sličnom meču, a obema ekipama su bodovi potrebni za opstanak - izjavio je Ćuruvija.

Pogledajte snimak počev od 1:19 i procenite sami...

(P. G, Foto: Printscreen)