Orlići na EP izgubili i od Engleske

nikako da krene

BEOGRAD - Fudbalska reprezentacija Srbije izgubila je od Engleske sa 2:1, u drugoj utakmici u Grupi B na Evropskom prvenstvu u Estoniji za igrače do 19 godina. Engleska je povela u 6. minutu golom Benika Afobea, povećala prednost u 63. minutu pogotkom Nejtana Redmonda, dok je Srbija uspela da smanji prednost golom Nikole Ninkovića direktno iz kornera u 70. minutu.

Mladi igrači Srbije odigrali su mnogo bolje nego u susretu sa Francuskom kada su izgubili sa 3:0, ali nisu uspeli da osvoje prve bodove na ovom takmičenju. Naredni meč Srbija će igrati sa Hrvatskom 9. jula. U drugom meču u Grupi B Francuska je pobedila Hrvatsku sa 1:0.