BANE IVANOVIĆ SA ZENITOM NAPRAVIO ČUDO: Ovo nikada nisam doživeo! (VIDEO)

OD SAD KREĆU SA DESETORICOM

Fudbaleri Zenita načinili su podvig kakav se ne pamti! Eliminisali su Dinamo iz Minska iz kvalifikacija za Ligu Evrope rezultatom 8:1 posle produžetaka!

Ruski tim za koji nastupa srpski reprezentativac Branislav Ivanović poražen je u prvom meču u Minsku čak 0:4, ali je uzvratio na isti način za 90 minuta revanša u Sant Petersburgu, pa se ušlo u produžetke.

I u nastavku su Belorusi bili nadomak cilja jer su smanjili na 1:4, ali je su domaći fudbaleri do kraja postigli još četiri gola.

Pritom, Zenit je od 72. minuta, kada je bilo 2:0, igrao sa igračem manje (isključen Peredes)!

"Možda u narednim utakmicama treba od početka da igramo sa desetoricom", našalio se Ivanović govoreći za ruske medije.

"Svi smo bili fantastični i, što je najvažnije, svi smo verovali u uspeh i kada je to delovalo nemoguće. Ništa slično nisam doživeo u karijeri", dodao je Branislav Ivanović.