icon-checkicon-closeicon-commentsKurir_icon_fonts_template-38Kurir_icon_fonts_template-37icon-downicon-erroricon-galleryicon-homeicon-infoicon-logouticon-nexticon-passwordicon-plusicon-previcon-reacticon-searchicon-soc-fbicon-soc-gplusicon-soc-insicon-soc-mailicon-soc-rssicon-soc-twittericon-soc-vibericon-soc-wupicon-soc-ytKurir_icon_fonts_template-34Kurir_icon_fonts_template-33icon-totopicon-usericon_reactsoc-viber

Espreso.rs

Adria media

BLAMAŽA INTERA NA OTVARANJU NOVE SEZONE: Parma remizirala na povratku u Seriju A

neočekivano

Fudbaleri Sasuola pobedili su večeras na svom terenu Inter sa 1:0, dok su povratnik u ligu Parma i Udineze igrali nerešeno 2:2 u prvom kolu italijanske Serije A.

Milanski Inter je u novu sezonu ušao sa velikim ambicijama, ali je već na prvom koraku doživeo neuspeh.

Sasuolo je pred svojim navijačima do pobede došao golom Domenika Berardija u 27. minutu iz jedanaesterca.

Inter je do kraja utakmice imao par dobrih prilika, ali je mreža Sasuola mirovala.

Parma je na povratku u najjači rang takmičenja imala dva gola prednosti protiv Udinezea, ali crno-beli iz Udina na kraju došli do boda.

Vodeći gol za Parmu postigao je Roberto Ingles u 43. minutu, da bi Antonio Barila u 59. povisio na 2:0.

Udineze je u u 65. minutu pogotkom Rodriga de Paula smanjio zaostatak, da bi konačan rezultat samo četiri minuta kasnije postavio Seko Fofana.

U preostala dva meča večeras, SPAL je u gostima pobedio Bolonju pogotkom Jasmina Kurtića u 71. minutu, dok je Empoli golovima Radeta Krunića u 14. i Frančeska Kaputa u 52. slavio protiv Kaljarija.

Ranije danas Roma je sa 1:0 pobedila Torino, dok su utakmice izmedju Djenova i Milana, odnosno Sampdorije i Fiorentine odloženi zbog urušavanja mosta u Djenovi prethodne nedelje.