ĐAVOLI ZABELEŽILI DRUGU POBEDU U PREMIJER LIGI: Votford pobedio Totenhem, Junajted bolji od Barnlija

ENGLESKA

Fudbaleri Votforda pobedili su na svom terenu posle preokreta Totenhem sa 2:1, u utakmici četvrtog kola Premijer lige i ostvarili četvrti trijumf u prvenstvu.

Totenhem je poveo u 53. minutu kada je Abdulaje Dukure postigao autogol, a izjednačio je Troj Dini u 69. minutu. Pobedu domaćima doneo je Kreg Kečart golom u 76. minutu.

Votford je treći na tabeli sa svih 12 bodova, koliko imaju vodeći Liverpul i Čelsi.

Totenhem je pretrpeo prvi poraz i zauzima peto mesto na tabeli sa devet bodova.

Fudbaleri Mančester junajteda pobedili su kao gosti Barnli sa 2:0 golovima Romelua Lukakua, u 27. i 44. minutu. Pobeda gostiju mogla je da bude ubedljivija, da golman Džo Hart nije odbranio penal Polu Pogbi.

Junajted je prekinuo niz od dva poraza i posle druge pobede zauzima 10. mesto na tabeli sa šest bodova.

Barnli je pretrpeo treći uzastopni poraz i pretposlednji je sa jednim bodom.