NEBESKI SKOK SRPSKOG REPREZENTATIVCA: Pogledajte gol Nikole Milenkovića za Fiorentinu protiv Spala (VIDEO)

NADSKOČIO GOLMANA

Reprezentativac Srbije Nikola Milenković postigao je gol za Fiorentinu protiv Spala.

Milenković je u 28. minutu, posle kornera sa leve strane, visoko skočio ispred golmana Gomisa i glavom poslao loptu u mrežu.

Time je doneo Fiorentini vođstvo od 2:0.

Fiorentina je upisala treću pobedu od početka sezone i trenutno je druga na tabeli sa 10 bodova, dok je SPAL na petom mestu sa bodom manje.

Marko Pjaca je doveo domaći tim u vođstvo u 18. minutu, na 2:0 je deset minuta kasnije povisio Milenković, dok je konačan rezultat postavio Federiko Kjeza u 56. minutu.

Fudbaleri Fiorentine u narednom kolu gostuju Interu, dok SPAL dočekuje Sasuolo.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)