SRBIN NA UDARU ŽESTOKIH KRITIKA: Da li je Mažić ozbiljno oštetio PSV?! (VIDEO)

sporna situacija

Fudbaleri Intera pobedili su PSV u Ajndhovenu sa 2:1 u drugom kolu grupe B Lige šampiona, a Holanđani za neuspeh krive srpskog sudiju Milorada Mažića.

Naime, u finišu prvog poluvremena golman Intera Samir Handanović prekinuo je napad PSV, tako što je rukom zaustavio loptu van kaznenog prostora. Mažić je odlučio da mu pokaže samo žuti karton, što je razbesnelo domaći tim.

Trener holandskog kluba Mark van Bomel je posle meča istakao da je golman tima iz Milana morao da bude isključen

"To je bilo za crveni karton. U suprotnom bi svaki golman mogao da igra rukom van šesnaesterca",rekao je nakon meča Van Bomel.

Podsetimo, sporni momenat se dogodio pri rezultatu 1:0 za PSV. U nastavku meča Inter je uspeo da preokrene rezultat i zabeleži pobedu.