MAJSTORIJA SRBINA U AZERBEJDŽANU! Radivojevićeva bomba za prvu pobedu Zire (VIDEO)

Bum, bum

Miloš Radivojević doneo je prva tri boda Ziri u novoj sezoni! Evrogol srpskog internacionalca presudio je Gabali - 1:0.

U 85. minutu meča lopta je došla do sjajnog levog beka koji je topovskim udarcem sa 18 metara pogodio gol rivala! To je ujedno bila i prva pobeda Zire u ovoj sezoni.

Tim iz Bakua loše je počeo prvenstvo, a ni odlične igre Radivojevića nisu pomogle. Pre ovoga, Radivojević je asistirao za izjednačujući gol protiv šampiona Karabaga, ali u poslednjim minutima utakmice Zira je primila pogodak i izgubila sa 3:2.

Da zna kako se daju evrogolovi Radivojević je pokazao već nekoliko puta u karijeri. Između, ostalog u dresu Radničkog protiv Bresta.