GOL KARIJERE, PA POVREDA: Salah postigao GOLČINU direktno iz kornera, pa primoran da pre kraja napusti igru! (VIDEO)

NEMA SREĆE

Fudbaleri Egipta pobedili su Svazilend sa 4:1 uz pogodak igrača Liverpula Mohameda Salaha iz kornera, ali jedan detalj sa tog meča izazvao je jezu kod svih ljubitelja fudbala.

Pred kraj prvog poluvremena najbolji fudbaler Egipta postigao je gol za vođstvo svog tima od 4:0. Ništa to ne bi bilo ništa posebno, da nije u pitanju spektakularan gol i to pravo iz kornera.

Ipak, u 88. minutu, Salah se požalio na povredu i do kraja je ostao uz teren, gde mu se ukazivala lekarska pomoć.

Nekoliko minuta pre ove stravične povrede Svazilend je postigao počani pogodak, tačnije Gamedze, ali to naravno ništa nije promenilo. Egipat je posle ovog kola prvi na tabeli J kvalifikacija za Afrički kup nacija sa šest bodova iz tri kola.

Ova vest je najviše zabrinula navijače Liverpula koji imaju ove sezone prevelika očekivanja od svog ljubimca Salaha.

Koliko je ozbiljna povreda još nije poznati, ali nema sumnje da ćemo saznati u narednih nekoliko dana.