ZBORNAJA HITA KA ELITI: Rusija pobedila Tursku! Malta napravila senzaciju u Azerbejdžanu

LIGA NACIJA

Fudbalska reprezentacija Rusije pobedila je večeras u Sočiju Tursku sa 2:0, u utakmici trećeg kola Lige nacija.

Rusija je povela golom Romana Nojštedera u 20. minutu, a pobedu je obezbedio Denis Čerišev u 78. minutu.

Na tabeli Grupe 2 u Ligi B, posle tri kola Rusija je prva na tabeli sa sedam bodova, dok Turska ima tri. Švedska ima bod, ali iz dve utakmice.

U Ligi nacija D, Farska Ostrva i tzv. Kosovo odigrali su nerešeno 1:1. Gostujuća ekipa povela je u devetom minutu golom Milota Rašice, a izjednačio je Rene Joensen u 50. minutu.

U drugoj utakmici, Azerbejdžan i Malta odigrali su nerešeno 1:1.

U Grupi 2 u Ligi D, posle četiri kola tzv. Kosovo zauzima prvo mesto na tabeli sa osam bodova, a Azerbejdžan ima šest. Farska Ostrva zauzimaju treće mesto sa četiri boda, a poslednja je Malta sa dva.

(Beta, Foto: Reuters)