JOKANOVIĆ U VELIKOM PROBLEMU: Fulam doživeo debakl protiv Bornmuta! Šaćiri strelac u pobedi Liverpula

PREMIJER LIGA

Fudbaleri Liverpula pobedili su danas na svom terenu ekipu Kardifa sa ubedljivih 4:1, u utakmici desetog kola Premijer lige.

Liverpul je upisao osmu pobedu od početka sezone i trenutno je prvi na tabeli sa 26 bodova. Na drugoj strani, Kardif je na 17. poziciji sa pet osvojenih bodova.

Golove za "crvene" na današnjem meču postigli su Mohamed Salah u desetom, Sadio Mane u 66. i 87. minutu i Đerdan Šaćiri u 84. Strelac jedinog pogotka za Karfid bio je Kalum Paterson u 77. minutu.

Fudbaleri Bornmuta su u gostima slavili protiv Fulama sa 3:0.

Dva pogotka za Bornmut postigao je Kalum Vilson u 14. i 85. minutu, a u strelce se upisao i Dejvid Bruks u 72.

Bornmut je šesti na tabeli sa 20 osvojenih bodova, dok je ekipa Slaviše Jokanovića vezala i šestu utakmicu bez pobede u Premijer ligi i nalazi se na 18. mestu sa pet bodova.

Uprava Fulama je pre meča podržala Jokanovića, ali je posle još jednog poraza neizvesna sudbina srpskog stručnjaka.

Istim rezultatom Votford je pobedio Hadersfild na svom terenu, Brajton je sa 1:0 bio bolji od Vulverhempton, dok su Sautempton i Njukasl odigrali meč bez golova.

(Beta, Foto: Reuters)