KAKAV MALER: Aleksandar Mitrović kumovao golu Mančester sitija u pobedi protiv njegovog Fulama! Pogledajte šta se desilo (VIDEO)

LIGA KUP ENGLESKE

Srpski reprezentativac Aleksandar Mitrović nije imao sreće na večerašnjem meču Liga kupa Engleske protiv Mančester sitija, u kome je njegov Fulam na "Etihadu" poražen 0:2.

"Građani" su protiv Fulama poveli golom koji je pripisan Braimu Dijazu, a zapravo je zasluga Mitrovića.

U tom 18. minutu Dijaz je šutirao, lopta je pogodila Mitrovića, promenila smer, prevarila golmana Serđa Rika i završila u mrežu.

Mladi Španac, 19-godišnji Dijaz je u 65. minutu postigao i drugi gol i postavio konačan rezultat utakmice osmine finala - 2:0.

Dijazu su ovo prvi pogoci za Siti.

Ekipa Pepa Gvardiole će se u četvrtfinalu Liga kupa sastati sa pobednikom duela Lester - Sautempton, koji je odložen zbog pogibije vlasnika "lisica" Višaja Šrivadanaprabe.

Fulam, na čijoj klupi sedi Slaviša Jokanović, sada se okreće borbi za opstanak u Premijer ligi.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)