ŠTA JE TRULO KOD BAVARACA: Novi kiks Bajerna u Bundesligi, Borusija sigurna na gostovanju Volfsburgu! (VIDEO)

NIJE DOBRO

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda pobedili su danas u gostima ekipu Volfsburga sa 1:0, u utakmici desetog kola nemačke Bundeslige.

Jedini gol na meču postigao je Marko Rojs u 27. minutu.

Borusija je upisala sedmu pobedu od početka šampionata i prva je na tabeli sa 24 boda, dok je Volfsburg deseti sa 12.

Fudbaleri Bajerna iz Minhena i Frajburga odigrali su nerešeno 1:1. Bajern je pogotkom Serža Gnabrija u 80. minutu poveo sa 1:0, a izjednačenje i bod gostujućoj ekipi doneo je Lukas Heler u 89. minutu.

Bavarska ekipa je druga na tabeli nemačkog šampionata sa 20 osvojenih bodova, dok je Frajburg sada deseti sa 13.

Fudbaleri Hofenhajma su u gostima pobedili Bajer Leverkuzen sa ubedljivih 4:1. Hofenhajm je posle pete pobede šesti na tabeli sa 16 bodova, dok je Bajer na 12. poziciji sa 11.

Šalke je stigao do trećeg trijumfa u sezonu pošto je na svom terenu slavio protiv Hanovera sa 3:1, dok su Augsburg i Hirnberg odigrali nerešeno 2:2.