HRVAT AUTOGOLOM POGURAO CRNO-BELE: Ronaldo promašivao, ali Juventus pobedio Kaljari (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Juventusa pobedili su Kaljari 3:1 (2:1) u utakmici 11. kola italijanske Serije A.

Crno-beli su poveli već u prvom minutu golom Paula Dibale, a izjednačio je Žoao Pedro u 36. minutu. Dva minuta kasnije Juventus je ponovo poveo, autogolom Hrvata Filipa Bradarića, a pobedu je obezbedio Huan Kuadrado u 87. minutu.

Kristijano Ronaldo je imao nekoliko prilika, nije postigao gol, ali je zabeležio asistenciju.

Šampion Italije je prvi na tabeli sa 31 bodom, šest više od drugoplasiranog Intera i jedina je neporažena ekipa u Seriji A.

Kaljari je pretrpeo četvrti poraz i zauzima 12. mesto na tabeli sa 13 bodova.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)