NEMA MESIJA? NIJE VAŽNO! TU JE SUAREZ: Barselona gubila do 87. minuta, a onda pobedila Rajo Valjekano (VIDEO)

URUGVAJAC PRVI STRELAC LIGE

Fudbaleri Barselone pobedili su večeras na gostujućem terenu posle preokreta Rajo Valjekano sa 3:2, u utakmici 11. kola španskog prvenstva.

Barselona je povela u 11. minutu golom Luisa Suareza, a Rajo Valjekano je preokrenuo golovima Hosea Anhela Posa u 35. i Alvara Garsije u 57. minutu minutu.

U 87. minutu iz poluvoleja izjednačio je Osman Dembele, a pobedu španskom šampionu doneo je Suarez, u 90. minutu, svojim drugim golom na meču.

Posle sedme prvenstvene pobede Barselona je prva na tabeli sa 24 boda i ima četiri više od drugoplasiranog Atletiko Madrida.

Rajo Valjekano je pretrpeo sedmi poraz i zauzima pretposlednje, 19. mesto na tabeli sa šest bodova.

Urugvajac je sada prvi na listi strelaca sa devet golova.

Barsa je i ovaj meč igrala bez povređenog Lionela Mesija.

(Kurir.rs/Kurir sport, Foto: Reuters)