LUDNICA U UDINAMA! VAR ODLUČIO POBEDNIKA: Romanjoli u 97. minutu doneo pobedu Milanu! (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Milana kao gosti su pobedili Udineze 1:0 golom Alesija Romanjolija u 97. minutu!

Kapiten "rosonera", iako defanzivac, i pre četiri dana je doneo svom timu trijumf u 92. minutu, a sada je isto ponovio i u Udinama.

Zahvaljujući Romanjoliju, Milan je na četvrtom mestu sa 21 bodom, dok je Udineze 16. sa devet bodova.

Bio je Milan bolji rival na "Friuliju", ali to nije uspeo da pretoči u vođstvo.

Sudija Di Belo je meč produžio pet minuta, domaćin je u 95. ostao bez isključenog Najtinka, a dva minuta kasnije Romanjoli je naleteo na loptu i zakucao je pod prečku.

To nije bio kraj drame.

Pomoćni sudija je podigao zastavicu, Di Belo je konsultovao VAR i ipak priznao gol.