TOTALNI OBRT U SUPERKLASIKU: Bokin komentator poludeo, pa samo 60 sekundi kasnije doživeo šok (VIDEO)

STRAST

U fudbalskom spektaklu na Bombonjeri, Boka Juniors je remizirala sa River Plejtom (2:2) u prvom meču finala Kupa Libertadores.

Posebno je uzbudljivo bilo u prvom poluvremenu Superklasika kada su postignuta tri gola, od čeka dva u razmaku od 60 sekundi.

Poveli su domaćini golom Abile u 34. minutu kada je Bokin radio-komentator ponešen vrelom atmosferom u Buenos Ajresu bio u ekstazi, ali onda je usledio hladan tuš. Prato je utišao celu Bombonjeru minut kasnije, a poslušajte kako je to preživeo kolega Danijel Molo.