MITROVIĆ NASTAVIO DA PUNI MREŽE U PREMIJER LIGI: Napadač Srbije rešeta po Engleskoj i sa novim trenerom! (VIDEO)

ne staje!

Napadač Fulama i reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović ponovo je bio strelac za svoj Fulam u šampionatu Engleske.

Fulam je u 13. kolu dočekao na svom terenu ekipu Sautemptona.

Gosti su poveli veću u 18. minutu meča golom Armstronga, a Mitrović je izjednačio samo 15. minutu kasnije na asistenciju Le Maršana.

Ovo je Mitroviću šesti gol u prvenstvu, a Srbije je ujedno i najbolji strelac svoje ekipe.

Nakon prvog, Mitar je uspeo da pogodi još jednom. Srpski strelac je zatresao mrežu i drugi put na meču sa Sautemtonom za ukupnih 3:2, za bivši tim Slaviše Jokanovića.

Ovo je sada Mitroviću sedmi gol u šampionatu Engleske.

Podsetimo, ovo je prva utakmica Fulama u sezoni bez Slaviše Jokanovića, dok je ovo bio debi novog trenera Klaudija Ranijerija.