ROVOVSKA BORBA I PODELA BODOVA: Sevilja osvojila samo bod na gostovanju tvrdom Alavesu! (VIDEO)

primera

Fudbaleri Alavesa i Sevilje igrali su nerešeno 1:1 u poslednjoj večerašnjoj utakmici 14. kola španske Primere.

Derbi 14. kola prvenstva Španije opravdao je očekivanja, ali na kraju ipak nije bilo pobednika, iz čega je najviše profitiraa Barselona koja se tako vratila na prvo mesto, pobedivši ranije danas Viljareal sa 2:0.

Alaves je do prednosti stigao golom Džonija u 37. minutu na asistenciju Džonatana Kaljerija.

Sevilja je u nastavku meča bila za nijansu bolji rival, što je na kraju rezultiralo samo izjednačenjem.

Jedini gol za ekipu iz Andaluzije postigao je Visam Ben-Jeder u 78. minutu, a asistenciju je upisao Pablo Sarabija.

Sevilja je druga na tabeli sa 27 bodova, dok je Alaves četvrti sa 24.