NAPOLI ODGOVORIO LIVERPULU: Četvorka Anćelotijevog tima pred gostovanje na Enfildu

SERIJA A

Fudbaleri Napolija pobedili su danas Frozinone sa 4:0, u 15. kolu Serije A.

Napoli je stekao dva gola prednosti u prvom poluvremenu, a strelci su bili Pjotr Zjelinski u sedmom i Adam Unas u 40. minutu.

Arkadijuš Milik je sa dva gola u drugom poluvremenu, u 68. i 84. minutu, postavio konačan rezultat.

Napoli je drugi na tabeli sa 35 bodova, osam manje od vodećeg Juventusa, a šest više od trećeplasiranog Intera.

Frozinone zauzima pretposlednje, 19. mesto na tabeli italijanskog prvenstva sa osam bodova.

Tim Karla Anćelotija tako je odgovorio Liverpulu, koji je ranije danas takođe sa 4:0 pobedio Bornmut, uoči međusobnog duela u utorak. Taj meč je odlučujući za plasman u osminu finala Lige šampiona.

(Beta, Foto: Reuters)