MILENKOVIĆ I ĐURIČIĆ POCRVENILI U REMIJU LJUBIČASTIH: Goleada Fiorentine i Sasuola, plen podeljen na ravne časti (VIDEO)

SERIJA A

Fudbaleri Sasuola i Fiorentine odigrali su nerešeno 3:3, u utakmici 15. kola italijanske Serije A.

Sasuolo je osmi na tabeli sa 21 bodom, dok je Fiorentina na 11. mestu sa dva boda manje.

U prvih 45 minuta meča nije bilo golova, ali je zato u nastavku vidjeno čak šest.

Sasuolo je poveo sa 2:0 golovima Alfreda Dankana i Kume Babakara, u 62. i 67. minutu.

Međutim, samo tri minuta nakon drugog pogotka domaće ekipe, Fiorentina je smanjila na 2:1, a strelac je bio Djovani Simeone.

Do novog gola se čekalo deset minuta, kada je Stefano Sensi ponovo doneo dva gola prednosti Sasuolu. Kada se činilo da je meč rešen, usledila su nova uzbuđenja na terenu.

Prvo je Filip Đuričić, koji je u igru ušao u 74. minutu, zaradio drugi žuti karton u 87. mintuu, da bi dva minuta kasnije Marko Benasi doneo nadu Fiorentini smanjivši na 2:3.

U drugom minutu sudijske nadoknade i Fiorentina je ostala sa igračem manje na terenu, pošto je drugi žuti karton dobio i Nikola Milenković.

Tačku na uzbudljiv meč stavio je Kevin Miralas pogotkom u 98. minutu za konačnih 3:3.